Het team van Alpreal

 Leer ons kennen

Graag vertellen we u wie Alpreal is.

 

Het team van Alpreal

Leer ons kennen

Graag vertellen we u wie Alpreal is.

Karin Eegdeman

aan- en verkoop bemiddelaar - fiscaal - juridisch

Karin heeft Alpreal in 2005 opgericht vanuit haar interesse in Oostenrijks onroerend goed en het plezier in bemiddelen tussen mensen. Om haar markt-, juridische- en fiscale kennis te vergroten heeft ze in 2016 het Oostenrijkse makelaarsexamen met goed gevolg afgelegd, de zogenaamde Immobilienmaklerkonzession.

Zo heeft ze de beste kennis en kan ze u als de Oostenrijk expert voorlichten en begeleiden. Ze houdt ervan om koper en verkoper bij elkaar te brengen. Haar bedrijfskundige achtergrond (Heao international management) neemt ze mee in haar dagelijkse activiteiten als makelaar.

Van 2004 tot 2009 heeft Karin in de Oostenrijkse Alpen gewoond. Het voelt als haar tweede thuis. Vanaf 2014 is ze naar Mauterndorf gesemigreerd. Ze trekt in de lente, zomer en herfst graag de bergen in voor lange wandelingen. In de winter bindt zij de langlauf skies onder en geniet van alles wat Oostenrijk te bieden heeft.

Karin Eegdeman

Karin Eegdeman

aan- en verkoop bemiddelaar fiscaal  en  juridisch expert

Karin heeft Alpreal in 2005 opgericht vanuit haar interesse in Oostenrijks onroerend goed en het plezier in bemiddelen tussen mensen. Om haar markt-, juridische- en fiscale kennis te vergroten heeft ze in 2016 het Oostenrijkse makelaarsexamen met goed gevolg afgelegd, de zogenaamde Immobilienmaklerkonzession.

Zo heeft ze de beste kennis en kan ze u als de Oostenrijk expert voorlichten en begeleiden. Ze houdt ervan om koper en verkoper bij elkaar te brengen. Haar bedrijfskundige achtergrond (Heao international management) neemt ze mee in haar dagelijkse activiteiten als makelaar.

Van 2004 tot 2009 heeft Karin in de Oostenrijkse Alpen gewoond. Het voelt als haar tweede thuis. Vanaf 2014 is ze naar Mauterndorf gesemigreerd. Ze trekt in de lente, zomer en herfst graag de bergen in voor lange wandelingen. In de winter bindt zij de langlauf skies onder en geniet van alles wat Oostenrijk te bieden heeft.

Ajo Smedema

backoffice, automatisering en communicatie

Samen met Karin heeft Ajo Alpreal opgericht. Voor zijn emigratie naar Oostenrijk heeft hij zijn Gastrobefähigungsnachweis (Oostenrijkse horecapapieren) gehaald. Hij regelt alles achter de schermen bij Alpreal.

Naast zijn werk bij Alpreal, verzorgt hij o.a. de verhuur van hun appartementen in Mauterndorf en in Hollum - Ameland. Uit eigen ervaring weet hij hoe het is om in een tweede huis te investeren voor uw pensioenvoorziening.
Ajo combineert werk en hobby graag in het onderhoud van zijn onroerend goed en klust afwisselend in Mauterndorf, Heeze en in Hollum.

Daarnaast fiets en wandelt hij graag en heeft veel plezier in het bedenken van mooie reizen voor zijn gezin in Europa.
Ook in Oostenrijk ontdekt hij steeds weer nieuwe wandeltochten voor zijn gezin naar blauwe bergmeren, ruisende watervallen en idyllische berghutten.

Ajo Smedema

backoffice, automatisering en communicatie
Karin Eegdeman

Samen met Karin heeft Ajo Alpreal opgericht. Voor zijn emigratie naar Oostenrijk heeft hij zijn Gastrobefähigungsnachweis (Oostenrijkse horecapapieren) gehaald. Hij regelt alles achter de schermen bij Alpreal.

Naast zijn werk bij Alpreal, verzorgt hij o.a. de verhuur van hun appartementen in Mauterndorf en in Hollum - Ameland. Uit eigen ervaring weet hij hoe het is om in een tweede huis te investeren voor uw pensioenvoorziening.
Ajo combineert werk en hobby graag in het onderhoud van zijn onroerend goed en klust afwisselend in Mauterndorf, Heeze en in Hollum.

Daarnaast fiets en wandelt hij graag en heeft veel plezier in het bedenken van mooie reizen voor zijn gezin in Europa.
Ook in Oostenrijk ontdekt hij steeds weer nieuwe wandeltochten voor zijn gezin naar blauwe bergmeren, ruisende watervallen en idyllische berghutten.

Monique Rengers

SENIOR AAN- EN VERKOOP BEGELEIDER

Monique is als senior accountmanager een echt mensenmens. Monique heeft een financiële achtergrond en samen met Karin is zij het eerste aanspreekpunt binnen Alpreal. Ze weet alles van de verschillende gebieden en ziet het als een sport een passend object bij uw wensen te vinden.

Ook zij verhuurt haar eigen appartementen in Oostenrijk en zo kan ze u alles vertellen over het verhuren van uw appartement of huis in de mooie Alpen.

Zij is zeer sportief en houdt van skiën, raften en mountainbiken in de Oostenrijkse bergen. Dit doet ze graag samen met haar familie.
Als ze vanuit haar tweede woning in Oostenrijk werkt, voelt dat ondanks werk altijd als vakantie voor haar. Ze is er dan ook vaak te vinden.

Karin Eegdeman

Monique Rengers

senior aan- en verkoop begeleider

Monique is als senior accountmanager een echt mensenmens. Monique heeft een financiële achtergrond en samen met Karin is zij het eerste aanspreekpunt binnen Alpreal. Ze weet alles van de verschillende gebieden en ziet het als een sport een passend object bij uw wensen te vinden.

Ook zij verhuurt haar eigen appartementen in Oostenrijk en zo kan ze u alles vertellen over het verhuren van uw appartement of huis in de mooie Alpen.

Zij is zeer sportief en houdt van skiën, raften en mountainbiken in de Oostenrijkse bergen. Dit doet ze graag samen met haar familie.
Als ze vanuit haar tweede woning in Oostenrijk werkt, voelt dat ondanks werk altijd als vakantie voor haar. Ze is er dan ook vaak te vinden.

En verder...

de overige gezichten van Alpreal

Naast ons team dat u hierboven heeft leren kennen, werken o.a. Debby, Anika, Lars & Mark ook geregeld voor Alpreal. Mogelijk ontmoet u een van hen bij een bezichtiging.

Onze vaste partners vormen ook een onderdeel van ons team. Zij kunnen u met hun eigen vakkennis helpen.
Zo verzorgen Alexandra, Silvia en Michaela als advocaat/notaris o.a. koopcontracten.
Energielabels kunnen Sepp of Rudi als bouwkundigen maken.
Georg, Hannes en Michael zijn account manager bij verschillende banken zoals de Raifeissenbank en de Volksbank en helpen graag uw financiering rond te krijgen.

En dan zijn er nog onze collega makelaars zoals Gerard, Thomas en Simone met wie we geregeld aanbod delen. Door deze samenwerkingen kunnen wij nog sneller kopers vinden voor ons bestand, én kunnen we potentiële kopers meer aanbod bieden.

En verder...

DE Overige GEZICHTEN VAN ALPREAL
Karin Eegdeman

Naast ons team dat u hierboven heeft leren kennen, werken o.a. Debby, Anika, Lars & Mark ook geregeld voor Alpreal. Mogelijk ontmoet u een van hen bij een bezichtiging.

Onze vaste partners vormen ook een onderdeel van ons team. Zij kunnen u met hun eigen vakkennis helpen.
Zo verzorgen Alexandra, Silvia en Michaela als advocaat/notaris o.a. koopcontracten.
Energielabels kunnen Sepp of Rudi als bouwkundigen maken.
Georg, Hannes en Michael zijn account manager bij verschillende banken zoals de Raifeissenbank en de Volksbank en helpen graag uw financiering rond te krijgen.

En dan zijn er nog onze collega makelaars zoals Gerard, Thomas en Simone met wie we geregeld aanbod delen. Door deze samenwerkingen kunnen wij nog sneller kopers vinden voor ons bestand, én kunnen we potentiële kopers meer aanbod bieden.

Over Alpreal

Makelen

Alpreal makelaardij staat voor complete en persoonlijke begeleiding bij de aan- of verkoop van uw onroerend goed in Oostenrijk. We luisteren graag naar uw verhaal en naar wat u belangrijk vindt. Met onze uitgebreide kennis van de Oostenrijkse wetgeving in combinatie met Nederlandse begeleiding nemen we u stap voor stap mee in het aan- of verkooptraject.

Naast interessante nieuwbouwprojecten vindt u bij Alpreal vooral bestaande appartementen, huizen, chalets, pensions en hotels in de verkoop. De voordelen van nieuwbouw spreken voor zich. Bij bestaande bouw weet u wat u koopt, kunt u snel genieten van uw eigendom en ziet u bovendien direct de kosten en eventueel gerealiseerde verhuuropbrengsten.

Integriteit

Wij zijn geen verkoper, maar makelaar. We begeleiden u zoals we zelf begeleid zouden willen worden; wij richten ons niet op het scoren op de korte termijn maar op een langdurige relatie met u, waarbij we ook na de aankoop voor u klaarstaan.
We hebben de kennis om prognoses en rendementsberekeningen kritisch te kunnen beoordelen.

Over Alpreal

MAKELEN

Alpreal makelaardij staat voor complete en persoonlijke begeleiding bij de aan- of verkoop van uw onroerend goed in Oostenrijk. We luisteren graag naar uw verhaal en naar wat u belangrijk vindt. Met onze uitgebreide kennis van de Oostenrijkse wetgeving in combinatie met Nederlandse begeleiding nemen we u stap voor stap mee in het aan- of verkooptraject.

Naast interessante nieuwbouwprojecten vindt u bij Alpreal vooral bestaande appartementen, huizen, chalets, pensions en hotels in de verkoop. De voordelen van nieuwbouw spreken voor zich. Bij bestaande bouw weet u wat u koopt, kunt u snel genieten van uw eigendom en ziet u bovendien direct de kosten en eventueel gerealiseerde verhuuropbrengsten.

INTEGRITEIT

Wij zijn geen verkoper, maar makelaar. We begeleiden u zoals we zelf begeleid zouden willen worden; wij richten ons niet op het scoren op de korte termijn maar op een langdurige relatie met u, waarbij we ook na de aankoop voor u klaarstaan.
We hebben de kennis om prognoses en rendementsberekeningen kritisch te kunnen beoordelen.

Expertise

Marktkennis

We zijn er trots op: Karin heeft, bij ons weten, als enige Nederlandstalige de Oostenrijkse makelaarslicentie (Maklerkonzession).

Re-sale

Naast jarenlange ervaring te hebben in de bemiddeling van nieuwbouwprojecten zijn we expert op het gebied in het bemiddelen van bestaande objecten. 
We zijn uitermate goed op de hoogte van de markt, ligging en bestemming van een object (we hebben o.a. rechtstreeks toegang tot het Oostenrijks Grundbuch, het kadaster) en maken op basis van gecertificeerde kennis een onderbouwde berekening van de waarde van uw object. 
We beschikken over een groot klantenbestand waarbij geïnteresseerde kopers efficiënt kunnen worden gekoppeld aan uw te verkopen object.

After sales

Nazorg is voor ons vanzelfsprekend. Ook jaren na een aankoop kunt u met uw vragen bij ons terecht.

Expertise

MarktkENNIS

We zijn er trots op: Karin heeft, bij ons weten, als enige Nederlandstalige de Oostenrijkse makelaarslicentie (Maklerkonzession).

RE-SALE

Naast jarenlange ervaring te hebben in de bemiddeling van nieuwbouwprojecten zijn we expert op het gebied in het bemiddelen van bestaande objecten. 
We zijn uitermate goed op de hoogte van de markt, ligging en bestemming van een object (we hebben o.a. rechtstreeks toegang tot het Oostenrijks Grundbuch, het kadaster) en maken op basis van gecertificeerde kennis een onderbouwde berekening van de waarde van uw object. 
We beschikken over een groot klantenbestand waarbij geïnteresseerde kopers efficiënt kunnen worden gekoppeld aan uw te verkopen object.

AFTER SALES

Nazorg is voor ons vanzelfsprekend. Ook jaren na een aankoop kunt u met uw vragen bij ons terecht.

Het Ontstaan

 de Start-up Fase

Alpreal makelaardij is in 2005 opgericht door Karin Eegdeman en Ajo Smedema.
Een jaar eerder zijn ze zelf naar Oostenrijk geëmigreerd. De jaren daarvoor hebben ze vele appartementhuizen en pensions in verschillende regio's in Oostenrijk bezichtigd.

In combinatie met Ajo zijn horecakennis en Karin haar bedrijfskundige achtergrond willen ze toekomstige emigranten begeleiden en wordt Alpreal makelaardij geboren.

Naast Nederlandse kopers heeft Alpreal door haar actieve marketing en uitgebreide talenkennis ook direct voet aan de grond in Engeland en België.

Al snel blijkt dat niet alleen emigranten meer behoefte hebben aan goede begeleiding maar ook de vraag naar tweede huizen in de Oostenrijkse Alpen enorm toeneemt. Alpreal zoekt samenwerking met meerdere lokale projectontwikkelaars en makelaars om aan de marktvraag te kunnen voldoen.

Het Ontstaan

START-UP
Karin Eegdeman

Alpreal makelaardij is in 2005 opgericht door Karin Eegdeman en Ajo Smedema.
Een jaar eerder zijn ze zelf naar Oostenrijk geëmigreerd. De jaren daarvoor hebben ze vele appartementhuizen en pensions in verschillende regio's in Oostenrijk bezichtigd.

In combinatie met Ajo zijn horecakennis en Karin haar bedrijfskundige achtergrond willen ze toekomstige emigranten begeleiden en wordt Alpreal makelaardij geboren.

Naast Nederlandse kopers heeft Alpreal door haar actieve marketing en uitgebreide talenkennis ook direct voet aan de grond in Engeland en België.

Al snel blijkt dat niet alleen emigranten meer behoefte hebben aan goede begeleiding maar ook de vraag naar tweede huizen in de Oostenrijkse Alpen enorm toeneemt. Alpreal zoekt samenwerking met meerdere lokale projectontwikkelaars en makelaars om aan de marktvraag te kunnen voldoen.

Volwassen

Uitbreiding

Door deze toenemende vraag naar Oostenrijkse huizen, appartementen en horeca objecten kunnen Ajo en Karin het na de financiële crisis in 2008 niet meer alleen af en wordt het team uitgebreid.
Inmiddels is Monique al vele jaren voor u het eerste aanspreekpunt en zijn er meerdere medewerkers actief om u ter plaatse te begeleiden bij bezichtigingen.

Makler Konzession

Alpreal heeft het altijd belangrijk gevonden om u van (juridisch) juiste informatie te voorzien. In 2016 besluit Karin in Wenen de opleiding tot gecertificeerd Immobilienmakler te volgen om haar kennis uit te breiden.
Alpreal makelaardij opereert hiermee volgens de Oostenrijkse makelaarswetgeving.

Taxaties en succesvolle verkoop

Het hebben van de Oostenrijkse Maklerkonzession is een voorwaarde om onroerend goed in de verkoop te mogen hebben. Met een afgeronde opleiding om Oostenrijkse taxaties te maken, maakt Karin graag een gratis waardebepaling van uw appartement, huis of horecabedrijf. Inmiddels hebben vele verkopers gebruik gemaakt van onze kennis en service om hun object succesvol te verkopen.

Volwassen

Uitbreiding

Door deze toenemende vraag naar Oostenrijkse huizen, appartementen en horeca objecten kunnen Ajo en Karin het na de financiële crisis in 2008 niet meer alleen af en wordt het team uitgebreid.
Inmiddels is Monique al vele jaren voor u het eerste aanspreekpunt en zijn er meerdere medewerkers actief om u ter plaatse te begeleiden bij bezichtigingen.

MAKLER KONZESSION

Alpreal heeft het altijd belangrijk gevonden om u van (juridisch) juiste informatie te voorzien. In 2016 besluit Karin in Wenen de opleiding tot gecertificeerd Immobilienmakler te volgen om haar kennis uit te breiden.
Alpreal makelaardij opereert hiermee volgens de Oostenrijkse makelaarswetgeving.

TAXATIES EN SUCCESVOLLE VERKOOP

Het hebben van de Oostenrijkse Maklerkonzession is een voorwaarde om onroerend goed in de verkoop te mogen hebben. Met een afgeronde opleiding om Oostenrijkse taxaties te maken, maakt Karin graag een gratis waardebepaling van uw appartement, huis of horecabedrijf. Inmiddels hebben vele verkopers gebruik gemaakt van onze kennis en service om hun object succesvol te verkopen.